ספה בהפרדה גבוהה

אחרי 20 שנה ו-429 פרקים של משפחת סימפסון הוחלף לחלוטין הפתיח של הסדרה, ועודכנו שם כל מיני דמויות ובדיחות קטנות. עדיף ללכת ליוטיוב ולצפות באיכות גבוהה., אבל אפשר גם פה.

למה הם עשו את זה?

עדכון הדמויות אחרי כל כך הרבה זמן (ועלותה של מגי במרכול) זה רק חלק מהעניין. כפי שכתב בארט על הלוח והילל את ה-TVHD – מדובר בפתיח, וגם בפרק כולו – ששודר ב-HD – שזה אומר יותר פסים וכאלה – ואיכות שידור גבוהה יותר. ובטח אנימטורים שעובדים קשה יותר.

מחר (17 בפברואר) הייתה אמורה לעבור ארה”ב כולה לשידורים דיגיטליים – בין השאר בשביל לפנות את התדרים של האנטנות למוקדי חירום, ולחברות תקשורת ששילמו טריליארדתלפים דולרים עליהם – כי אפשר לעשות עליהם כל מיני דברים מגניבים כמו אינטרנט ממש מהיר עם פחות אנטנות. עם הכסף הזה ארה”ב מאפשרת לצופי הטלוויזיה לקנות בהנחה ממירים – למי שעוד נשארו טלווזיות רגילות. כולם מנצחים, חוץ ממי שלא מנצח.

אלא שמפה לשם היו בארה”ב בחירות – וממשלה שמתחלפת, ומשבר כלכלי, ומלחמה בעזה (שלא באמת השפיעה, למעשה, כי היא הייתה פה). אז בזמן שחלק מהרשתות נערכו ועברו לשידור דיגיטלי וכבר החלו לשדר כבר את התוכניות שלהן ב-HD, ב-4 בפברואר (הרבה אחרי שהפרק הנ”ל של סימפסונס כבר היה מוכן, סביר להניח), הוחלט לדחות את המעבר לטלוויזיה המגניבה שאנשים מבוגרים לא יסתדרו איתה, ולבצע אותו באופן הדרגתי.

והנה בשביל לעבות את הפוסט, הפתיח עם שחקנים חיים ונושמים.

ומשהו שרק עכשיו הבחנתי בו בפתיח הזה – למה מארג’ יושבת באוטו בריטי בצד ימין וכשהומר יוצא מהאוטו הוא יוצא מצד שמאל?

6 thoughts on “ספה בהפרדה גבוהה

  1. קודם כל מגניב!
    איפה ראית שמארג’ בצד ימין? בחדש בכל מקרה היא בצד שמאל כרגיל.

  2. OK ראיתי עכשיו את הסרט השני. וכן משום מה מארג’ בצד ימין שם.

  3. שמתם לב שבהתחלה מנסרים לפסל את הראש אבל כשהסימפסונז רודפים אחרי הספה הראש במקום?

  4. Pingback: פודקאסט זה לחלשים » ארכיון » 04 - הגירסה הלא מצונזרת

Leave a Reply

Your email address will not be published.