פאוור פוינט קריוקי בתל אביב

כשאני מספר לאנשים על משחק הפאוור פוינט קריוקי, הם לא מבינים איך אפשר לשיר מצגות. ובכן, אפשר, עם קצת יצירתיות, אבל זה לא העניין וזה לא המשחק.

פאוור פוינט קריוקי הוא משחק אלתורים בימתי, שמבוסס על מצגות. לוקחים מצגת אקראית שמוצאים באינטרנט ובלי שרואים אותה קודם מתחילים להעביר אותה ב-3-4 דקות. חנוני? כן. מצחיק? כן. תראו בווידאו.

המצגת יכולה להיות על תוכניות כלכליות של חברה, על רפואה, על בעלי חיים, על ספרות, על נדל”ן ועוד שלל נושאים, והרצאה שמעבירים יכולה להיות בנושא אחר לגמרי, הנסיון להתאים את ההרצאה לשקפים הוא האתגר. ומי מנצח? הצופים.

כעת, בית לייוויק הסכים לארח משחק כזה שאותו ארגנתי ביחד עם אסף שגיא. הוא יתקיים ביום ראשון, 13.6.10 בשעה שמונה בערב. בבית לייוויק – דב הוז 30 תל אביב. אנחנו גובים סכום סמלי של 10 שקלים שהולך לכיסוי ההוצאות על האולם.

אתם יכולים לבוא ולהירשם להעביר מצגת ו\או סתם לשבת בקהל ו\או סתם להתמנגל עם אנשים. מומלץ מאוד להרשם לאירוע בפייסבוק, בשביל שנוכל להערך לפי כמות המשתתפים וכדי שנוכל לשלוח עדכונים לכולם לפני האירוע.

4 thoughts on “פאוור פוינט קריוקי בתל אביב

  1. אני אשמח אם יאורגן אחד כזה כשאני בארץ באוגוסט. סתם, סוג של משאלונת.

  2. כרגע מסתמן שבית לייוויק לא יעמוד לרשותנו באוגוסט, אבל בהחלט מתוכננים עוד קריוקים ואירועים אחרים.

  3. Pingback: בלוגיק: נבחרי השבוע מהבלוגספירה הישראלית [04-06-10] | Newsgeek

  4. Pingback: בואו לראות אותי באייקון מבעד למראה

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>